У Тернополі створили першу медіа-школу “STAND UP’’

Перша на Тернопільщині медіа – школа ’’STAND UP’’ пропонує освоїти ази журналістики, навчитися культури мовлення, спробувати себе в операторському ремеслі і дізнатися більше про комп’ютерну графіку.

А ще для майбутніх і теперішніх журналістів, для допитливих і для тих, хто прагне знати більше, засновники пропонують вивчення іноземних мов, що дасть змогу збільшити шанси порозумітися з іноземцями, більше дізнатися про історію та культуру різних країн, бути обізнаними у політиці і подорожувати задля задоволення. А ще розширить ваш кругозір щодо вступу до вишів Польщі на факультети журналістики, соціології, політології та європеїстики міжнародних стосунків.

Команда медіа-школи ’’STAND UP’’ – це професіонали своєї справи. Пропрацювавши багато років на різних телевізійних каналах, ми об’єдналися, щоб передати свій досвід і знання, кажуть засновниці першої в Тернополі медіа-школи відомі телеведучі Олеся Флисак та Руслана Стасишин.

Навчання стартує уже з 12 вересня. Тож наша школа є своєрідним позашкільним закладом. Курс навчання 3 місяці, за цей час діти зможуть освоїти основи журналістики а також “підтягнути” іноземні мови, – додають засновниці, – ми також радо приймемо до нашої дружної родини і дорослих.

Назад

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *