Про нас


Головний принцип – мінімум теорії і максимум актуальної практики.


Тернопільська медіа-школа ’’STAND UP’’ – приватна школа.

Команда медіа-школи “StandUP” – професіонали. Пропрацювавши багато років у різних засобах масової інформації, ми об’єдналися, щоб передати свій досвід і знання. Ми набираємо дітей від 7 до 17 років. У медіа-школі “StandUP” викладачі навчать учнів висловлювати власну думку, аналізувати події. Заняття в школі додадуть впевненості і навчать винахідливості. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного учасника школи!

Суттєва відмінність медіа-школи “StandUP” в методиці викладання. Всі напрямки навчання узгоджені і взаємопов’язані. Учні спільно виконують творчі роботи, як всередині своїх спеціальностей, так і в цілому по курсу, завдяки чому здобувають навички роботи в команді. З кожної спеціальності є свій майстер-викладач. Протягом навчального року куратор курсу узгоджує програму з викладачами інших дисциплін.

Медіа-школа “StandUP” – це можливість для тернопільських школярів познайомитися із захоплюючим світом телевиробництва. Діти обирають найсміливіші ідеї і теми для своїх перших сюжетів. Реальні інформаційні приводи, перевірені факти, різні точки зору і експертні думки – цими поняттями ми вчимося грамотно оперувати при написанні сюжетів, та проведенні зйомок. Діти створюють замальовку, візитку, програму беруть бліц-опитування, інтерв’ю, які підготовленні, відзняті і змонтовані власними силами.

Якщо дитина любить спілкуватися і готова до цікавої роботи,
тоді вам до нас!